СЕСИИ с IRRIDIUM 1 от ЕТЕРАУДИО

Публикувай отговор
Съобщение
Автор
Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

Re: СЕСИИ с IRRIDIUM 1 от ЕТЕРАУДИО

#106 Мнение от Marian Lozev »

...да да, знам че знаеш къде е лабораторията, но лаборанта нещо много е зает с твойте бижута.
Емо еваларка.
Иначе ампа съм го почнал от лятото , нормално е да му се вижда края.
А за сребрата и мода ще почакам доста, но за мен това е удоволствоето да ги нареждам по етапно нещата. :wink:
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Аватар
EmilRachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 586
Регистриран на: Пет Фев 05, 2010 6:12 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: СЕСИИ с IRRIDIUM 1 от ЕТЕРАУДИО

#107 Мнение от EmilRachev »

Ако не е тайна, какво избра за крайна лампа? ... и не ми сервирай само, че пак ще пушиш и ще се пулиш с новото амп. :mrgreen:
Мониторът ви е прашен отвътре?
За автоматично почистване, моля кликнете
ТУК

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

Re: СЕСИИ с IRRIDIUM 1 от ЕТЕРАУДИО

#108 Мнение от Marian Lozev »

.... новия е с крайна 6С33С-В и драйвърна 6П6Н в сингъл режим, прехвърлящи ЕТО-4 и малко малки тайни.
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Аватар
Alexander Gekov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Окт 30, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: СЕСИИ с IRRIDIUM 1 от ЕТЕРАУДИО

#109 Мнение от Alexander Gekov »

Мариане,
този път се записвам отрано при теб. Никога не съм слушал 6С33С и съм много любопитен да чуя какво сте сътворили с д-р Желязков.

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

Re: СЕСИИ с IRRIDIUM 1 от ЕТЕРАУДИО

#110 Мнение от Marian Lozev »

...Санде, вече си в списъка. :D
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Аватар
kromuilis
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 318
Регистриран на: Пон Май 14, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: СЕСИИ с IRRIDIUM 1 от ЕТЕРАУДИО

#111 Мнение от kromuilis »

Мариане, благодаря ти за любезната покана, както и за възможността макар и за кратко да се докосна до системата, която мога с една дума да нарека Тотална!
Искрено се възхищавам на усърдието, умението и търпението да изградиш една уникална система въплъщаваща в себе си доведената до крайност и реализирана концепция на рупорната акустика.
Прочетох отзивите на всички от началото на темата и се придържам към огромното болшинство от тях.
Звука наистина е впечатляващ. И баса, и сцената, и детайла, и цялостното чувство за потапяне в музиката... Съжалявам, че не съм чул Иридиумите без предни рупори, за да направя сравнение и да усетя разликата, но дълбочината на сцената наистина е покъртителна. Единствено ми направи леко впечатление известен специфичен призвук, който се забелязва като ненатрапчиво оцветяване, нюансиране на звуковата картина от предните рупори. Това разбира се в никой случай не пречи, дори така алт саксофона например в ниския регистър звучи още по шокиращо реалистично.

Като се прибрах у нас, познай :D веднага намерих и изтеглих Ройсоп, слушах и Кукер, който слава богу ми е на оригинално cd, след това записах отново няколкото албума които забравих у вас, и чак след като се убедих, че отново мога да си слушам хорните започнах да дишам нормално. :D
Ще се радвам да ти погостувам пак някой ден, просто за един час не мога да добия реално впечатление за нещата, а те не са малко. :)
Не знам как свират тези хорни с ГМ70, но твоя усилвател се представя повече от добре, просто изкъртва. Между другото, писал си по-горе че е с входна лампа 6п6н в монотриоден режим, 6н6п ли си имал пред вид?

Поздрави и все така напред! Diy high end задълбаването е като огромна яма без дъно, или като връх, на който колкото по-нагоре се изкачваш, толкова повече път ти предстои. За това пожелавам на всекиго да достигне своето оптимално ниво на развитие, така че системата да му носи единствено удоволствие и както казва Веселин Крачунов "преживяване".
Ти казваш, че при теб има още за правене, аз не знам какво е то, но ти желая здраве, свежи сили и успех и за в бъдеще! :)

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

Re: СЕСИИ с IRRIDIUM 1 от ЕТЕРАУДИО

#112 Мнение от Marian Lozev »

Благодая ти, за думите и ЦД-та.

За правене има много неща, като почнеш кажи речи да смена системата с по голяма 8O :lol: , на първо място е нов усилвател мечтата която ще стане някога реалност е ГУ-81
, последствие има дребни , но фрапиращи задължения към системата, удебеляване на хорните ми, акустично третиране (леко), сребърен интер конект, Шуманов генератор.
Също нямам качествен източник (модифициран на макс от Етераудио)

Сегашния ми амп е преходен, но макар и преходен си го слушам с кеф, и взимам толкова колкото може да даде .
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Публикувай отговор

Обратно към “Хорни и ТЛ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта