Кой съм аз.

Съобщение
Автор
Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Кой съм аз.

#1 Мнение от Borislav Stankov »

Предлагам в тази тема всеки който желае да се представи с по няколко думи. Какво обича, с какво се занимава извън аудиото един вид да се опознаем по-добре.

Казвам се Борислав Огнянов Станков
Работя и живея в София, родом съм от Кюстендил на 33 години съм (Христова възраст).
Занимавам се с уеб програмиране (РНР, Mysql абе с две думи правя сайтове).
Също така хоствам сайта на БГАУДИО.
Другото ми хоби е риболова запален съм по риболова на изкуствена муха и шнур.
Първия ми допир с истинското DIY аудио е благодарение на Кирил Кирилов преди години в тях с един QUAD на един канал и доста часове в тъмната стая :)

Изображение
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

bachelor
има опит
има опит
Мнения: 202
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от bachelor »

Здравейте! :D

Казвам се Лъчезар Беевски, живея /и работя/ в София на 17 години съм... :)
Занимавам се със... Много неща :D Най-вече с Паркур и Аудио /доколкото мога/ Обичам музиката :smt020 От време на време свиря на китара :rock: 8) ... Освен еднотактните машини, съм фен и на дву/четиритактовите такива с вътрешно горене :D Обичам да се уча и това до голяма степен е причината да следя сайта с интерес :) Първия ми досег с Истинско аудио, беше благодарение на Иван Рачев /използвам момента да отправя благодарности към него/... И от тогава съм с изваден кабел :D :wink:

Това е накратко за мен :)

Изображение

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от Rumen Zografov »

Идеята ми допада,нека аз да съм трети. :D

Казвам се Румен Божидаров Зографов.На 24 години съм.Живея,работя,правя глупости,опитвам се да се развивам - всичко в София :D Занимавам се с озвучаване и техническо обезпечаване на конферентни мероприятия,семинари,презентации,коктейли,частни партита и т.н.Това е поне за сега.
Следвам "Телекомуникации".Другото хоби ми е планинарството.Падам си и по екстремни спортове.
С истинския HI-END се сблъсках след гостуването ми в Теди и след това в Иво Рачев.До тогава "Матрицата" ми беше един от най-омразните филми,защото не го разбирах :wink:

Изображение
Последно промяна от Rumen Zografov на Пет Яну 11, 2008 9:13 am, променено общо 2 пъти.
Изображение

Goro
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1105
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#4 Мнение от Goro »

Казвам се Георги Цветков. Роден съм през 1950г. Женен със син.
Като дете не вярвах на баща си, че в радиоапарата няма говорещ човек и му повярвах едва когато към края на 50-те, всички хлапета в махалата си направихме детектори с галенит. След няколко години се появиха полупроводниците и аз реших, че това е за мен и ще мога да прескоча лампите. Но през пубертета реших да стана спортист. Тъкмо стигнах до националния отбор на 100 и 200м – лека атлетика и ме отказаха през 1971г. Въведоха задължително анаболите в националния отбор и чак до 1981г. те не бяха забранени. За 4 години в националния отбор, поставих и изравних национални рекорди, получих много медали и обиколих доста страни, точно когато беше проблем да излезеш в чужбина.
Завърших силнотоковия техникум „Киров”, а след това специалността “Радиотехника” в МЕИ.
От 1976г. в продължение на 27 години работех в Института по Радиоелектроника като конструктор на длъжност научен сътрудник в направление „Битова електроника”, секция „Радиоприемници” към ДСО Pеспром. Ръководил съм и рецензирал много студентски дипломни работи, но предимно съм бил отговорен конструктор на редица граждански и специални изделия. От 2005 г., след приватизацията на института, работя в частна фирма отново като конструктор. През последните 10 години се занимавам с лампи. Старите ми приятели често се шегуват, че не можах да избягам от лампите. Но за това не съжалявам. Изорах до край теорията на радиоприемниците, усилвателите и някои други области и въпреки това продължават да ме удивляват някои феномени в аудиото. На това гледам философски, понеже точно аз мога да си го позволя. Последните 15 години ме научиха, че теорията е твърде несъвършенна, а компютрите изобщо не помагат в това отношение.
Въпреки многогодишния си опит в конструране и внедряване на електронни изделия, имам съображения и участвам във всички аудио форуми, предимно теоритично.
五郎

pioneer4o

#5 Мнение от pioneer4o »

Здравейте на всички!Драго ми е да се запознаем!Казвам се Ивайло Асенов.Завършил съм климатична техника,със специализация 13 клас в Хенри Форд,но нищо не разбирам от климатици :lol: Не е смешно-трагично е :oops: Роден съм в София ,работя като продавач-консултант. Музиката е нещо ,което обожавам и следя сайта всеки ден с интерес! Мога да кажа съвсем искрено ,че не разбирам много и за това продължавам да съм "четящ" във форума :) До сега не съм чул как свирят лампите и се надявам да направите скоро една срещичка ,за да мога да чуя :roll: Пъврият и единствен(за сега) проект беше да си сглобя суб,но леко пропадна :lol: Затова не съм поствал и снимки :oops: Някой ден ще успея,по натам като се науча (от опит глава не боли) :)

Изображение

andrian.ivanov
чете и пита
чете и пита
Мнения: 86
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 12:00 am
Обратна връзка:

#6 Мнение от andrian.ivanov »

Изображение


Здравейте,


...и аз да се впиша в темата! Андриан Иванов на 25 г. от Сливен. Живея и работя в Нова Загора. Широко скроен съм през свободното си време се занимавам с какво ли. Основно с PR и компютри. Създавам лесно контакти на, които държа. Така мисля, че се гради едно дълго приятелство.

Аватар
rumbarski
има опит
има опит
Мнения: 85
Регистриран на: Сря Юни 21, 2006 12:00 am
Местоположение: Стара ЗагораПловдив
Обратна връзка:

#7 Мнение от rumbarski »

Здравейте!

Казвам се Росен Стоянов Стойков и съм на 20 години. Родом съм от Стара Загора, но за момента може да се каже, че живея в Пловдив. Завършил съм Професионална гимназия по Електроника в Стара Загора. Сега уча в Техническия Университет в Пловдив, специалност Електротехника.
По музиката съм се запалил от доста малък. От малък и обичам да разглобявам :D Все още не съм се научил да сглобявам обаче :lol:
Това съм аз :D

Изображение

DMC
има известен опит
има известен опит
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 12:00 am
Местоположение: София/Габрово
Обратна връзка:

Димитров

#8 Мнение от DMC »

Казвам се Георги Димитров, на 22 и съм от Габрово. Завършил съм Електронно-изчислителна техника в Габрово, а сега съм четвърти курс Автоматика, информационна и управляваща техника в Ту-София. И аз както повечето хора тука обичах да разглобявам разни неща като малък. От една година се занимавам с ремонт на дигитална фототехника (и аудио техника от време на време). Първият си усилвател построих в 10ти клас, а първата ми среща с хорни и лампов звук беше миналата година на Първото DIY изложение . Най-възхитителното за мен беше КПД-то на ОТ, и как свирят с по 1 ват подадена мощност! Музиката е неразделна част от мен и не се ограничавам в определен стил. Много обичам музика на живо.
Последно промяна от DMC на Пет Апр 04, 2008 2:24 pm, променено общо 1 път.

Аватар
Evelina Milusheva
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 374
Регистриран на: Вто Апр 04, 2006 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#9 Мнение от Evelina Milusheva »

oo, колега в АИУТ :)
lyrical hardcore

Аватар
Emanuil_Georgiev
чете
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Апр 09, 2008 12:00 am
Местоположение: София, Люлин
Обратна връзка:

#10 Мнение от Emanuil_Georgiev »

Здравейте

Казвам се Емануил Маринов Георгиев. 22 години от София, Люлин 10.

Студент 3ти курс АИУТ в ТУ-София (много станахме тук :) )

Все още се лутам в коя посока да тръгна :).

С тънкостите на аудиото ме запозна и продължава да ме запознава Ивелин Брайков :) съсед :) за което съм му много признателен и най-вече ,че издържа на потока от вапроси който му задавам :).
Скоро бях на гости на Иво Рачев и още не мога да се съвзема :).

Чета и много слушам, най-вече какво говорят опитните :)
Довиждане и благодаря за рибата!

Аватар
Vasil Nikolov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 309
Регистриран на: Нед Фев 05, 2006 1:00 am
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

#11 Мнение от Vasil Nikolov »

Васил Николов 42 годишен от Пловдив, занимавам се с производство на тороидални трансформатори също и с доставка,монтаж, ремонт и подръжка на асансьори.
В бгаудио се запознах най напред с Иво Рачев, радвам се,че имам и много други добри приятели.Много ми е помагал Георги Цветков (Goro) и AHDPO в ламповата техника специално.Обичам морето и риболова с приятели.
Изображение

Аватар
Rimotevst
чете
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 1:58 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Кой съм аз.

#12 Мнение от Rimotevst »

Здравейте на всички,

Казвам се Rimotevst Kanev или просто Rimo
Родом съм от Добрич, от 7 години живея и работя във Варна,
По професия съм икономист, досега нито 1 път не съм работил по специалността си .. както е в момента..
Работя в немска фирма за внос на немска техника, включително и значителна гама от аудио техника.
Хобита - занимавам се с уеб програмиране, дизайн, уеб базирани приложения и всякакви такива, както спомена един колега по- горе в темата ... правя сайтове :) Също така карам и кънки на лед, което е единственото нещо което спортувам активно.
Администрирам редица сайтове, като един от тях се превърна в голяма страст за мен - АУДИО ТЕХНИКА , тук съм за да се уча и да помагам с каквото мога на съфорумците :)
Изображение
Поздрави на всички
Rimo

vvladimir
чете
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Авг 13, 2017 1:38 pm
Местоположение: ямбол
Обратна връзка:

Re: Кой съм аз.

#13 Мнение от vvladimir »

Аз съм Владо. Още когато бях малък, обичах да разглобявам всичко де що намеря. После учих в ТМТ зарибих се по електорника, но след време разбрах, че не това е електрониката на бъдещето, защото всичко върви към процесори и програмиране. Интересно ми беше принципа на работа на аналоговите схеми: транзистори, кондензатори, диоди и резистори - зареждане, отпушване, разреждане, запушване и т.н. Честно казано в момента предпочитам програмиране, защото трябва само компютър и интернет и всичко си е там, а с електрониката, нещата изискват много повече
С каретата на миналото никъде няма да отидеш

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Кой съм аз.

#14 Мнение от Stefan Stefanov »

Добре дошъл, но спри да изравяш теми отпреди 10 години!

Публикувай отговор

Обратно към “ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта