Фурнироване

Съобщение
Автор
Аватар
Dgd
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 240
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#46 Мнение от Dgd »

Ами няма емотикон за "ехидна" усмивка, за това изпозвах тази :D
Като видиш снимките ще се ориентираш за мащаба на "събитието" и ще разбереш защо е най- добре това да се случва в хмм... по- голяма работилница.

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Samples

#48 Мнение от Nanko Rusev »

LZ написа:Ето малко визуално инфо за събитието.
Надявам се Владо (Dgd) да няма нищо против.


моля още снимки около процеса ;)

красота ... ще взема и моите да ги направя така :)
Последно промяна от Nanko Rusev на Нед Май 07, 2006 1:44 pm, променено общо 1 път.

HymerrA

#49 Мнение от HymerrA »

Ако не затруднявам Dgd ,ще може ли да разкрие малко информация около финансовата реализация на учебния проект.Какъв фурнир използва и как се движат цените му,защото след една такава процедура мисля,че всяка DIY разработка би имала самочувствието да се присмива на чайниците в магазина.Според мен най-важния аспект на такова начинание би бил простият израз от чужд произход : hand maded [smilie=hot over you.gif]

Аватар
Dgd
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 240
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#50 Мнение от Dgd »

С покойно, приятели, нали съм обещал да има подробна статия с надлежно докуметиран целия процес. Тези снимки са наистена само "аванс". Колкото до финансовата част-28 лв фурнир и 10 лв лепило, платени от Munk ( все пак това са неговите ТЛ)! Всичко останало са доброволния труд и участие на присъстващите! Сега не бързайте да скачате от радост- това е цена за всеки от вас, ако си го прави сам ,но ако говорим за поръчки.... все пак аз от това живея!

peko
има известен опит
има известен опит
Мнения: 188
Регистриран на: Нед Яну 01, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#51 Мнение от peko »

Толкова да ме яд че не присъствах :oops: .......с риск да кажа нещо не съвсем уместно ще споделя : всяка коза си иска пръч (визирам Майстора ) :oops:

McBright
има опит
има опит
Мнения: 146
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 1:00 am
Местоположение: София/Duisburg.de
Обратна връзка:

#52 Мнение от McBright »

"козата" да не крие мат'ряла :oops: :oops: :D , давайте да го вдими за какво става реч.
Да бях дошъл, до сега да съм пренаписал въпросната статия 20 пъти поне. Тея дето ходиха, нали за това ходиха, да пишат бързо и всичко.
[smilie=happy.gif]

Sylis
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 661
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Лясковец (София)
Обратна връзка:

#53 Мнение от Sylis »

McBright написа:"козата" да не крие мат'ряла :oops: :oops: :D , давайте да го вдими за какво става реч.
Да бях дошъл, до сега да съм пренаписал въпросната статия 20 пъти поне. Тея дето ходиха, нали за това ходиха, да пишат бързо и всичко.
[smilie=happy.gif]


Като бързаш толкова защо не вземеш ти да я напишеш,само че нищо няма да излезе и ще се наложи само ти да си я четеш,така че кротувай си там и без да пришпорваш нещата ;)

McBright
има опит
има опит
Мнения: 146
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 1:00 am
Местоположение: София/Duisburg.de
Обратна връзка:

#54 Мнение от McBright »

sylis написа:Като бързаш толкова защо не вземеш ти да я напишеш,само че нищо няма да излезе и ще се наложи само ти да си я четеш,така че кротувай си там и без да пришпорваш нещата ;)


Ами да, ако бях я писал аз, да беше станала 10 пъти. Казвам писал, тъй като в началото уговорката беше ДГД да каже какво да се пише (вероятно да диктува или нещо от сорта) а пък тези които пишат бързо, да напишат статията. До колкото си спомням майстора каза, че пише бавно и няма нерви да отдели три тона време за да напише статията ;)

А за това кои би чел моя статия тук от форума е пределно ясно ... почти всички знаят повече от мен, така че моя статия няма да има, а и не бих тръгнал да пиша глупости ....

Аватар
Ivelin Braikov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 596
Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#56 Мнение от Ivelin Braikov »

McBright написа:Ами да, ако бях я писал аз, да беше станала 10 пъти. Казвам писал, тъй като в началото уговорката беше ДГД да каже какво да се пише (вероятно да диктува или нещо от сорта) а пък тези които пишат бързо, да напишат статията. До колкото си спомням майстора каза, че пише бавно и няма нерви да отдели три тона време за да напише статията ;)

Абе в общи линии си схванал идеята, ма никой не е казвал, че статията ще се пише в работилницата едновременно със работата по залепването на фурнира... :D Снимки са направени доста, сега се оформя статията. :idea:

Аватар
Ivan Minkov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 60
Регистриран на: Пон Фев 20, 2006 1:00 am
Местоположение: София Студент
Обратна връзка:

#57 Мнение от Ivan Minkov »

Здравейте!
Владо!Всичко което правиш е наистина впечатляващо!С нетърпение чакам статията.
Интересува ме дали отново ще се сабирате, защото предния път ме нямаше в София и неможах да присъствам, а желанието ми е огромно!

Поздрави

McBright
има опит
има опит
Мнения: 146
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 1:00 am
Местоположение: София/Duisburg.de
Обратна връзка:

#58 Мнение от McBright »

Чакаме с търпение, не се оплаквам, надявам се не е изглеждало така, просто попитквам :oops:

peko
има известен опит
има известен опит
Мнения: 188
Регистриран на: Нед Яну 01, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#59 Мнение от peko »

Изчетох някои теми и видях че доста хора не са наясно от къде да си вземат фурнир.Ако Майсторът не ви е ориентирал мога да поразпитам. Около гара "Пионер" има завод .....все пак ще звънна тези дни на професора от Лесото да ме светне :idea: .

Аватар
Dgd
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 240
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#60 Мнение от Dgd »

Два дни нямах врезка ,а сега виждам, че имам и нов никнейм :D Добре де, харесва ми да ми викат "майсторе", но за тези, които се колебаят-името ми е Владо :D :D
Както и да е, статията е вече факт, дано наистина да е полезна!

Публикувай отговор

Обратно към “ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта