Фурнироване

Съобщение
Автор
Аватар
DJ Popa
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 407
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 1:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#62 Мнение от DJ Popa »

Dgd написа:Два дни нямах врезка ,а сега виждам, че имам и нов никнейм :D Добре де, харесва ми да ми викат "майсторе", но за тези, които се колебаят-името ми е Владо :D :D
Както и да е, статията е вече факт, дано наистина да е полезна!


Мисля , че обръщението "МАЙСТОРЕ" ти подхожда съвсем точно :smt023

LuPuS
има опит
има опит
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Дек 09, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#63 Мнение от LuPuS »

Абе който си го може, си го може! :smt023
Veni Vini Vuci!

Yoan Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 201
Регистриран на: Пет Авг 20, 2004 12:00 am
Местоположение: Монтана ( студент в София )
Обратна връзка:

#65 Мнение от Yoan Petrov »

Благодаря на Владо и на всички останали, помогнали за създаването на статията за фурнироването. Тъй като вече фурнировах първите си колони, изникна въпроса с тяхното лакиране :roll: . Ще се радвам ако получа необходимите съвети, а още по-добре ако към статията се прикрепи и продължение по темата с лака. ;)

Аватар
Vizor_old
има известен опит
има известен опит
Мнения: 12
Регистриран на: Пет Ное 09, 2007 1:00 am
Обратна връзка:

Re: Фурнироване

#66 Мнение от Vizor_old »

Здравейте. Чета от няколко години, но никога не съм се навивал да пиша, защото не съм от най-компетентните, но за сметка на това съм ученолюбив. Не мога да пиша в други форуми (сигурно поради липсата на мнения), но мога да напиша нещо тук, като за първо такова!

Навих се да си правя хорни! След толкова години четене се навих. Писах на Владо и от лаф на лаф се оказа, че има нещо безценно за продаване. Така се сдобих с първия си лампов усилвател :) Когато отидох до тях за да послушам отнесох и едни мизерници с фостекси (които бях очарован как свиреха и не само аз, а и приятелите ми).

Сега колкото и да нямам подходящи кабели и да слушам flac-oве от нелепата саунд карта на лаптопа ми (когато се накупи всичко ще стане и подходящо за показване пред хората) слушам с усмивка.

Искам само да ви кажа още нещо. Попринцип аз съм човека, който винаги прави услуги на хората и никога не съм предполагал, че има хора с толкова големи сърца. Посрещна ни като първи приятели, а не като клиенти. Седяхме и просто слушахме. Беше подредил колоните така, че да ги чуваме ние. Не ми се тръгваше!!
Човече искам да ти благодаря за това, което направи за мен и приятелите ми тази вечер!!! Благодаря за подаръците, които ми направи! Също така искам да ти кажа, че скоро ще се реванширам, когато дойда да послушаме отново :) ТИ си един уникален човек с едно огромно сърце, а всичко направено от теб е със собствена душа.

Поздрави,
Ивелин Марковски

Аватар
Dgd
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 240
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Фурнироване

#67 Мнение от Dgd »

Уф, чак се изчервих :oops:
Ще взема да ти ходатайствам пред админите, за да си пускаш теми.

Публикувай отговор

Обратно към “ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта