въпрос за PC

Съобщение
Автор
Sasser

въпрос за PC

#1 Мнение от Sasser »

някой може ли да ми каже горе долу колко волта изкарва PC то му на изхода от звуковата карта. димек 0.75в или повече въпроса е като се варже усилвател до колко трябва да сам усилил компа че да не дава по силен сигнал. какртата ми е вградена Realtek ALC658 AC97.

HI-FI

#2 Мнение от HI-FI »

То пък това ако може да се нарече "звукова карта" :x И аз в началото си слушах с такава и ми се струваше добре, но когато реших просто така за проба да сложа един доста стар и непретенциозен модел на Creative разликата беше ОГРОМНА :!: Ако обаче наистина искаш да слушаш музика с приемливо качество, най-добре си купи някакъв по-грамотен плейър :!:

Аватар
Dreamer
има известен опит
има известен опит
Мнения: 117
Регистриран на: Нед Авг 22, 2004 12:00 am
Обратна връзка:

#3 Мнение от Dreamer »

RazoR написа:Колкото и нови драйвери да и се слагат нищо няма да се получи, дИмек ако можеш вземи се една по-нормална звукова карта. А иначе по въпроса ти - ако усилвателя е добре оразмерен не ми се вярва да успееш да му претовариш входа. Най добре е да усилиш звука от компа докрай (зада използваш целия динамичен обхват на аудиокартата) и да коригираш нивото на звука от усилвателя.

не особено добре точно докрай, на около 80% звуковите карти спират да криват. ако искаш наистина максимум-а с осцилоскопа или на слух.

Публикувай отговор

Обратно към “ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта