Продан Христов ?

Съобщение
Автор
Аватар
Momchil
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 755
Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Продан Христов ?

#1 Мнение от Momchil »

Какво мислите за този човек ?
Има ли шанс според вас , за неговото откритеие?
Малко да помогна : http://vbox7.com/play:ed53e944

Аватар
Steliyan Stoyanov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 104
Регистриран на: Чет Фев 03, 2005 1:00 am
Местоположение: Монтана/София
Обратна връзка:

Re: Продан Христов ?

#2 Мнение от Steliyan Stoyanov »

Според мен или е луд за да го показва, или просто има нужда от медиина изява.

Аватар
wlado88
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 126
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Продан Христов ?

#3 Мнение от wlado88 »

Лично аз разговарях с Продан Христов, макар и много трудно, с хиляди ходатайства, "естественно" чрез представителката на фондацията предсавляваща го в България.Всичко това ми се случи преди година, имах огромно желание да помогна на приятел страдащ от доста напреднала фаза рак на стомаха.Уви, не знам по каква причина, но документите които изпратихме не се получиха. Това беше първия път, после беше вече много късно.Моето лично мнение е, че човека е помогнал на доста хора, но вече е доста възрастен и хората навъртащи се около него, може би ще се опитат да комерсиализират идеите му.

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Продан Христов ?

#4 Мнение от npn »

Не си гледал добре филма, приятелю. Дядката иска 1млрд. или ще отнесе всичко в гроба и е готов даже на циганите да го даде, стига да си платят, но няма да го даде даром. Каква по-голяма комерсиализация от тази? Наглецът дори си позволи да оплюе родината си индиректно. Нищо не го свързвало с България, а какво прави тука, защо е дошъл тука да иска признание. О, какво говоря, какво признание, той просто си иска милиарда. Много се извинявам, но видяното от мен, не събуди добри чувства. Имаше едно време един дето запали водата. Разправял, че 7млн. $ , щели да му бъдат джобните пари.....и с това си остана. Ни го чуха повече, ни го видяха. И на този историята е с предизвестен край, а болните, кучета ги яли. Някой умен човек беше казал, "Отговорът на 99 от 100 въпроса е "Пари"", а господин Христов си заслужава името "Продан". Мдаа всичко днес е за продан, дори човешката душа.
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Продан Христов ?

#5 Мнение от Nanko Rusev »

npn и ти изпускаш някои факти .... като това че до сега няма ДОКАЗАН случай на излекуван човек от чудотворното лекарство :roll:

Сещам се за едно по-старо предаване на Карбовски, в което при аналогичен случай (жена, която "лекува" СПИН срещу голяма сума), се говорише за шарлатанин и т.н. Единствената разлика е, че тогава Карбовски беше намерил "свидетели", че "не става", а този път бяха такива, при които "работи".

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Продан Христов ?

#6 Мнение от npn »

Не изпускам факти, защото лично познавам първите двама души излекувани с препарата. Живеят в моя град. Майка и дете. Детето от рак на мозъка, а майката от рак на половите органи. Това не означава, че смятам, че всички видове рак ще бъдат излекувани, но е факт, че препаратът е ефективен при някои. Христов твърди, че лекува всички видове рак. Съмнявам се в това, но дори и два вида рак да лекува със сигурност, това е постижение, което не трябва да отива в гроба, заради чудовищна алчност.
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Nikolay_Hristov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 472
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 1:00 am
Местоположение: В.Търново / София
Обратна връзка:

Re: Продан Христов ?

#7 Мнение от Nikolay_Hristov »

Той, също така казва и че тези пари ще Дари! ..и нито цент няма да остави за себе си (пенсията му стига) ... :roll:

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Продан Христов ?

#8 Мнение от npn »

Ако е искрен, от сърце му пожелавам милиарда.
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

[AK]
има известен опит
има известен опит
Мнения: 148
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 12:13 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Продан Христов ?

#9 Мнение от [AK] »

npn, наистина ли смяташ, че ако това действително действа, 1 млрд. в най-високата валута е толкова много? За мен и за теб - сигурно. А за колко време фармацевтичен гигант ще избие този 1 млрд. ? Година, две, пет?
Гледах внимателно филма и действително първоначално исканото ми се стори... малко нечовешко... обаче значението на такъв лек обезсмисля всякакви числа в каквато и да било валута. Ако парите бъдат дарени, тогава едва ли можем да кажем алчност - по-скоро два пъти добро. А и защо трябва да сме скептични към силата на природата? Дотолкова разчитаме на сложни технологии за всяко нещо, че вече не приемаме, че нещо може да бъде създадено по друг начин и то да е ефективно...

Аватар
EvergreeN
чете и пита
чете и пита
Мнения: 45
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 1:00 am
Местоположение: Лясковец
Обратна връзка:

Re: Продан Христов ?

#10 Мнение от EvergreeN »

Лично мнение по въпроса.
Човека е посветил целия си живот на това, което му е струвало семейство и всякакви други ценности.Затова не мисля, че някой може да го съди какво иска в замяна било то за благотворителност или за друго.
По отношение на парите, както казва баща ми на тази възраст и от тото-то да спечелиш, можеш (с извинение) "кенеф да си построиш", затова вярвам, че са за благотворителност.
Тъжното в цялата работа, е че заради алчността на големите фармацевтични компании, които ще загубят много повече милярди ако излезе нещо такова на пазара, понеже няма да има кой да им купува сегашните бълвочи.Да не говорим, че тази компания която би го купила ще забие нож в гърба на другите...
Хората за пари ще се погубят ...

Аватар
Vasil Nikolov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 309
Регистриран на: Нед Фев 05, 2006 1:00 am
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Продан Христов ?

#11 Мнение от Vasil Nikolov »

Мошенник, дърт и алчен педал.Ако някой измисли такова лекарство и реши да черпи от него дивиденти, дните му са преброени, ще изчезне безследно най вероятно :idea:
Много от вас надявам се сте прочели темата на Даниел Петров за Royal Raymond Rife

Ако аз измисля такова лекарство, (макар че няма как да стане) веднага го публикувам в Интернет по възможно най скрития начин и фармацевтичните концерни, лъжещи хората с фалшивите химиотерапии, ще го духат отвсякъде.Повтарям,самоубийствено е да се търси парична изгода от това :wink:

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Продан Христов ?

#12 Мнение от npn »

От много години учените, които правят подобни открития, никой потенциално засегнат не ги закача. Всичко е оставено в ръцете на алчността, която перфектно си върши пъкленото дело. Учените сами си налагат ограничения, заради алчността си, а после търсят вината у другите. Вината е у тях и у никой друг. На крива ракета, космоса и виновен.
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Konstantin Aleksiev
чете и пита
чете и пита
Мнения: 63
Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Продан Христов ?

#13 Мнение от Konstantin Aleksiev »

Първо: Момчиле много ти благодаря за линка и информацията, както и на всички от форума който споделят нещо безценно!

Второ: Това си е отличен кандидат за още една глава от книгата "Изгубените открития". Според мен "матрицата" си е изпипала нещата, та затова човека е още жив.
Vasil Nikolov написа:Мошенник, дърт и алчен педал.Ако някой измисли такова лекарство и реши да черпи от него дивиденти, дните му са преброени, ще изчезне безследно най вероятно :idea:
Много от вас надявам се сте прочели темата на Даниел Петров за Royal Raymond Rife

Ако аз измисля такова лекарство, (макар че няма как да стане) веднага го публикувам в Интернет по възможно най скрития начин и фармацевтичните концерни, лъжещи хората с фалшивите химиотерапии, ще го духат отвсякъде.Повтарям,самоубийствено е да се търси парична изгода от това :wink:
Василе прав си донякъде, защото без промяна на обществото (т.е. да излезнат всички от матрицата - май трябва да се използва вече тази дума без кавички), не остава, няма и да остане нищо освен митове, от труда на на толкова много гении и надарени хора. Най-вероятно това спира човека да го разпоространи. Може би потиква към промяна, но това е мое мнение. В този случай, би трябвало да вдига доста по голям шум.

Публикувай отговор

Обратно към “ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта