Проблем с женски изход за антена на цифров тунер

Съобщение
Автор
andrian.ivanov
чете и пита
чете и пита
Мнения: 86
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 12:00 am
Обратна връзка:

#16 Мнение от andrian.ivanov »

Мен ме дразнят недовършени неща затова го дадох в отговор на един модератор, който по горе си беше направил труда. Вече, ако занимавам някой да не я чете и да не пише в нея защото може би следващия, който се зблъска с проблема може и да не е стругар.

П.П. Не ми се пише повече по-темата отговора е на D.Kolev, защото не знаеше със сигорност как точно се казваше проклетата букса това e :)
Последно промяна от andrian.ivanov на Сря Май 28, 2008 5:03 pm, променено общо 2 пъти.

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#17 Мнение от Stefan Stefanov »

[quote:c7a7c9bdfc="andrian.ivanov"]Мен ме дразнят недовършени неща затова го дадох в отговор на един модератор, който по горе си беше направил труда. Вече, ако занимавам някой да не я чете и да не пише в нея защото може би следващия, който се зблъска с проблема може и да не е стругар.[/quote:c7a7c9bdfc]

Обявявам награда литър бира за този, който успее да разгадае какво е искал да каже автора с горното твърдение!
:D
Последно промяна от Stefan Stefanov на Сря Май 28, 2008 10:00 am, променено общо 1 път.

Аватар
Svetoslav Kocev
има опит
има опит
Мнения: 33
Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#18 Мнение от Svetoslav Kocev »

Как какво? Абсолютно нищо - просто си е излял мисълта без да влага в нея никакъв смисъл. :) :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers:

Публикувай отговор

Обратно към “ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост