Предложения за "тапи" .

Съобщение
Автор
Аватар
Nikolay Savov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 711
Регистриран на: Съб Мар 05, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Предложения за "тапи" .

#1 Мнение от Nikolay Savov »

Навярно на всеки по-запален музикален фен му се е случвало да изпадне в ситуацията ,при покупка на поративно аудио,да не бъде доволен от слушалчиците.
Бихте ли дали своите препоръки за качествени мини слушалки тип "тапи" . Слушах какви ли не мп3 плеърчета от... до.. и дори прехваленият iPOD звучи ужасно посредствено :(
Моят е на Криейтив нано зен.. дъра бъра и направо ми идва да стъпча проклетите тапи които пищат яко в ниските среди ,а височките са супер зле :))))
Та така... помагайте! :roll: :idea: :smt017 :pm :smt003

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Предложения за "тапи" .

#2 Мнение от Nanko Rusev »

Shure

Аватар
Ivelin Braikov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 596
Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от Ivelin Braikov »

Кои айподски тапи си слушал?
Има едни със силиконови накрайници - те са най-приличните. Около 130 лв. са.
Само че не е ясно дали ще свирят добре с твоя плеър... :roll:
What would you attempt to do if you know you could not fail?

Nikolay Kolev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 994
Регистриран на: Съб Фев 26, 2005 1:00 am
Местоположение: ХАРМАНЛИ
Обратна връзка:

#4 Мнение от Nikolay Kolev »

Адаш слушал ли си на сони ериксон w800i тапите, ако не си аз имам два чифта. Към 1 ще съм в София, ще мина да ти оставя единия да ги послушаш ако проявяваш интерес.
Посетете:
www.aquamania.hit.bg - любителски сайт за акваристика
www.hardware.start.bg - всичко за хардуера на куп

Аватар
Simon
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 228
Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 1:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

#5 Мнение от Simon »

http://www.etymotic.com/ephp/er4.aspx
това което се чува от тях е уникално.

ivanre

ZEN Aurvana

#6 Мнение от ivanre »

Здравеи смятам че тези са добри несъм ги слушл цената е около 190лв. http://creative.com/products/product.as ... duct=14702

Аватар
bobalan
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Дек 04, 2004 1:00 am
Обратна връзка:

#7 Мнение от bobalan »

sennheiser.com имат няколко серии "тапи" - всичките ги има на склад в Динакорд - България. Не звучат като големи слушалки, но от малките според мен са ягодката на ...... тортата.

cocobongo

доста прилични тапички

#8 Мнение от cocobongo »

Здравейте и от мен!Ето моето предложение за перфектен звук от слушалки тип ''тапи''....
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Доста време си търсих качествени слушалки за СД-то които да вадят силен бас и качествен звук,без да издъхват при максимално усилване,и мисля че тези тук се представят отлично за цената си от 15лв. !!!Марката е -A4tech-на мен лично нищо не ми говори но се оказаха много качествени!Това естественно е лично мнение,пробвайте ги наистина са страхотни!!!Купих ги от магазина на ГЕРМАНОС на ''Витошка'',малко преди магазина на ''ЛЕВИС''!Продват се и в магазина за GSM апарати на ''Т-маркета'' в Люлин-10!!

Аватар
Nikolay Savov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 711
Регистриран на: Съб Мар 05, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#9 Мнение от Nikolay Savov »

Реших си проблема със тапичките и понеже стана спонтанно докато бях в техномаркет останах направо очарован от пълната звукова картина... РАЗТЪРСВАЩИЯТ БАС.... да разтърсваш бас от едни миниатюрни тапишончета които ми се навряха чак до мозъка :)))))) толкова дълбоко че се стреснах.. а меките сладки гумички са толкова финни и готини на пипане ,че строго се конкурират със гърдите на някоя мълчалива похотлива блондинка:)))))) ех май няма такава НО важна е Емоцията :))
Силно ги препоръчвам на всеки който иска да подобри MP3-йката си или там квото има :) Марката е Американска и се казва RAZER или RAZERPRO... В бяла кутийка със страхотно калъвче. Логото представлява подобие между 3 змии и три жака :)))
Яки са наистина Жестоки.
ето и линкче http://www.razerpro.com//index.php?opti ... &Itemid=47

Благодаря и на другите за съветите.

Boqn Nikolov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 154
Регистриран на: Нед Дек 31, 2006 1:00 am
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

#10 Мнение от Boqn Nikolov »

Марката Razer ги слагат за най-добрия разработчик за слушалки за видеоигри.Не се учудвам,че Николай е останал впечатлен от тях :wink: :)
Когато има толкова случайности, търси закономерност.

Аватар
KoLsPiRatoR
чете
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Апр 10, 2008 12:00 am
Обратна връзка:

#11 Мнение от KoLsPiRatoR »

Да попитам сега - значи понеже се колебая между 3 модела тапи които да си закупя за плеъра ми който е Creative Zen 8 GB - искам да попитам дали някой има впечатления от въпросните модели слушалки.
Моделите са:
Audio-Technica ATH-CK7
Denon AH-C551K
Ultimate Ears Super-fi 5 EB
Моля ако някой притежава един от 3те модела слушалки да пише по поуста ми. За което благодаря предварително.
Принципно поради ограничения в Бюджета за сега съм се спрял на А-Т АTH CK7 или C551 на Денон. Въпроса който ме гложди спрямо Денона е как се справя той с високите среди и високите и дали може да се намери и закупи в България? Мерси за отговорите ви.

Публикувай отговор

Обратно към “ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта