Предложение-молба за "надсвирване"!

Съобщение
Автор
bezobraznia

Предложение-молба за "надсвирване"!

#1 Мнение от bezobraznia »

Имам следното предложение:
След като толкова много се изписа по въпроса относно усилвателите клас А, предлагам съвсем приятелски и добронамерено, наострили уши да се съберем за да послушаме (както бях споменал в отделни теми) усилвателите, а също ще е добре да се чуят и други топологии,може и А+Б, но предлагам да наблегнем на по-високия клас.... най-добре е блайнд тест :)
Това ме довежда до следната молба - да намерим помещение за целта!
В нас е малко тясно, а и е чак в Русе, така че ще е най-добре да се реши нещо за София. Очаквам отзиви и предложения. Благодаря :)

audioman

За

#2 Мнение от audioman »

Аз съм за, дори бих се "жертвал" да съм домакин ако мераклиите са малко /<5-6 души/ в моето малко 15квадрата помещение. Но още не съм си тунинговал филтрите на колонките, че и кутиите .....

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от Ivan Rachev »

:mrgreen: :mrgreen:
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Bojo
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 992
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 12:00 am
Местоположение: София / Прага
Обратна връзка:

#4 Мнение от Bojo »

Приветствам това предложение. Обаче къде, кога и как? С какви референтни колони? При мен сте добре дошли, но помещението е отвратително! И ми е малко рано за тестове. Имам 2 макетирани варианта на Чиофоли и в момента пускам вариант с двуполярно (не без активната помощ на Уидоумейкър) и ми трябва време за това. Има поне пет неща които трябва да се настроят, както чисто електрически, така и на слух, а за това тябва време.

Аватар
pakodelucia
чете
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Фев 17, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#5 Мнение от pakodelucia »

Здравейте момчета (и момичета :? ),
Свиря на китара и от скоро се занимавам с професионална аудио техника. Бих искал да предложа моята скромна къща за това събитие. Ще ми бъде много интересно и приятно да науча нещо от вас. Живея в кв. Симеоново (в къща) така че вдигането на шум няма да е проблем. Имам една стая която съм изолирал с мин. вата за да се записвам в нея която, смятам ще е полезна за целите на мероприятието.
Все пак повече от 10 човека мисля, че ще ни е тясно.
Чакам отговор...

Публикувай отговор

Обратно към “ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост