The Red Pill (Синьо Хапче 2) Continued

Съобщение
Автор
Аватар
lusi
има известен опит
има известен опит
Мнения: 169
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 12:00 am
Местоположение: Panagiuriste
Обратна връзка:

#31 Мнение от lusi »

Колко е реално?
Последно промяна от lusi на Пон Май 19, 2008 12:13 am, променено общо 1 път.

Аватар
joro66
има опит
има опит
Мнения: 364
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#33 Мнение от joro66 »

Къде изчезна схемата? Или е цензурурана :roll:

Anonymous

#34 Мнение от Anonymous »

Явно някой правоимащ натиснал бутона "изтрий" на първия пост... Там беше всичко. Може и по погрешка да е натиснат от бързане вместо бутона за редакция ?!

Аватар
Kosio
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 106
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#35 Мнение от Kosio »

Стига бе хора вие пък ще си навивате трансформатори ли 8O :lol: :lol: :lol:
Сигурен съм че Аспарух за да направи истинко аудио - Rеd Pill е предвидил и има поне: 10 трика + 20 тънкости + незнам си колко приспособления + незнам си колко опит и най-важното + голям синтез на точните материали, който ние не може да си позволим за един брой личен, "инцидентен" усилвател.
Извинявам се но ми се вижда голямо безумие, да се опитвам да копирам и направя нещо което го има в наличност готово и то на съвсем разумна цена...
Като си представя какви разправии ще имам (проучвания, рисърчи, обиколки, доставки, занимавки и какво ли още не и най-накрая със сигурност нищо особено няма да се получи, заради една или друга грешка... и ще трябва пак да се прави и изпитва) ми дозлява :oops: и ме навежда на мисълта че не бива да се гавря със себе си!

Аватар
joro66
има опит
има опит
Мнения: 364
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#36 Мнение от joro66 »

И защо мислиш че вече не съм навивал трафове за ГУ50? Интерeсен ми беше режима в който работи есс81.

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#37 Мнение от Ivan Rachev »

joro66 написа:И защо мислиш че вече не съм навивал трафове за ГУ50? Интерeсен ми беше режима в който работи есс81.
.... :lol: никой не е казал че неможеш да навиеш , просто ела да го сравним с един изходен на Етераудио , и ще разбереш какво казва Косио .
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

#38 Мнение от Marian Lozev »

Хапчето ми е готово от близо два месеца и с удоволствие го предоставям за сравнение.
Поздрави!!!
Мариан Лозев
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Аватар
Optikmen
чете
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 7:07 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: The Red Pill (Синьо Хапче 2) Continued

#39 Мнение от Optikmen »

Защо никой не коментира филтриращите кондензатори.370 * 1.41 = 518 волта.На схемата пише 450 волта.10 процента претоварване покрива ли ги запаса на електролита и дали е безопасен.
Ремонт на аудио техника.Продажба на компютърни части.

Аватар
Momchil
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 755
Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: The Red Pill (Синьо Хапче 2) Continued

#40 Мнение от Momchil »

Пич говорим за Tesla !
Да хубаво е да са с по високо напрежение , но извиняваи купи си някъкви хубави за 300-400 лв и тогава пак ще говорим .
Само лаеш кучетата май ?
Бамна ви и вас криза или там каквото го наричате и почнахте да скимтите !
:smt071

Аватар
Optikmen
чете
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 7:07 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: The Red Pill (Синьо Хапче 2) Continued

#41 Мнение от Optikmen »

Каква криза,какви кучета.Къде го прочете това във въпроса който зададох.Въпроса ми беше - след като производителя на кондензаторите дава максимално работно напрежение 450 волта,може ли да се ползват нагоре.И дали е безопасно.Ако Тесла са преценили че може да работи и на 500 волта,защо не са го написали.Те будали ли са.Виждал съм български кондензатори 22000 uf/40v да работят на 56 волта.Но искам да знам дали е безопасно.

Питам защото един клиент иска да му сглобя такъв комплект.Даже два канала си е взел.Но явно на някой хора в България не им отърва да им задават въпроси.Не става дума за заяждане,разлайване и тем подобни неща които се въртят в мозъка на автора на предишния пост.Става дума за малко информация.
Ремонт на аудио техника.Продажба на компютърни части.

Nikolay_Hristov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 472
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 1:00 am
Местоположение: В.Търново / София
Обратна връзка:

Re: The Red Pill (Синьо Хапче 2) Continued

#42 Мнение от Nikolay_Hristov »

Не са ти верни сметките.. Формулката е тая, ама ако намотките на трафа за анодното са с нулево съпротивление, или пък при липса на товар.. :P

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта