Групова поръчка за ASC 100uF 1200V

Съобщение
Автор
Nikolay Kolev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 994
Регистриран на: Съб Фев 26, 2005 1:00 am
Местоположение: ХАРМАНЛИ
Обратна връзка:

Групова поръчка за ASC 100uF 1200V

#1 Мнение от Nikolay Kolev »

Ще пускам директна проъчка от ASC за високоволтови кондензатори ASC X386 10% 100uF 1200V . В началото преговорите бяха за 200uF 1200V Blue Line, като размера който дадоха беше 6.35 сантиметра диаметър, 17.5 сантиметра височина за жалост са решили да спрат производството на Blue Line . В момента ми предложиха да ги заменят с ASC X386 10% 100uF 1200V - цена около 67$ за брой при 10 бройки заявка, явно такива имат налични, като това е цената от тях към която ще трябва да се добавят, мито, ддс, такси за преводи и митнически документи, транспорт.
ASC X386 са кондензаторите с най-нисък ESR който съм измерил, това са любимите ми захранващи кондензатори, създават богат на хармоници звук, с бързина и детайл, просто перфектни, единствения недостатък е лекото басиране което лично за мен се напасва идеално с големите лампи които са прекалено бързи и на моменти леки :lol: .

Защо да си купим ASC за високоволтовите ни проекти:
1. Кондезаторите ще бъдат произведени за нас, никакви NOS изцепки, лично аз ще се чувствам много по-спокоен с нов кондензатор, МБГВ са прекрасни кондензатори, но голяма част от тях текат, имат утечки, аз си признавам, че не съм фен на хартията.
2. Лесни за употреба, кондезаторите се захващат със скоби, а изводите им позволяват изпозлване както с букси така и чрез запояване, като на всеки извод могат да се закачат до четири букси, има пробити и по четири дупки за кабели на всеки извод, създава се идеална предпоставка за звезден център директно върху терминалите на кондензаторите.
3. Кондензаторите са с брутално нисък ESR това, че са пълни с масло гарантира отлично обиране на смущенията и вибрациите, като ASC са успели в голяма степен да решат звуковите проблеми на този тип кондензатори водещи до бавен и прекалено басиращ звук, естествено има го леко басиращия и пухкав характер който създава усещането за по-голямо количество неконтролиран бас.


Може да отворим и темата като дискусия кой какви стойности иска, от ASC са изключително коректни и биха произвели всичко дори и в малки количества, аз държа на 200uF , но и със 100 нямам проблеми в моите ГМ70-ки.

Всеки който иска може да вземе от мен за прослушване 100uF 800DC 10% X386S разсвирени за да прецени допада ли му техния характер.
Прикачени файлове
IMG_5825.JPG
Посетете:
www.aquamania.hit.bg - любителски сайт за акваристика
www.hardware.start.bg - всичко за хардуера на куп

Nikolay Kolev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 994
Регистриран на: Съб Фев 26, 2005 1:00 am
Местоположение: ХАРМАНЛИ
Обратна връзка:

Re: Групова поръчка за ASC 100uF 1200V

#2 Мнение от Nikolay Kolev »

Няма проблем да изработят и 200uF на 1200V, като и двете стойности се правят от един материал, над тези стойности и над 1200 волта трябва да обединяват по два вътре, като МБВГ.
Посетете:
www.aquamania.hit.bg - любителски сайт за акваристика
www.hardware.start.bg - всичко за хардуера на куп

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта