Etheraudio @ Hi-Fi Expo Sofia 2014

Съобщение
Автор
Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Etheraudio @ Hi-Fi Expo Sofia 2014

#1 Мнение от Kiril Kirilov »

Изображение

28 - 30 ноември 2014
10:00 - 20:00 часа
"Гранд Хотел София"
София, ул. Гурко 1

Ще се видим в стая 310 ;-)


Флагманският продукт:
Изображение

Очаквайте и още :)

izumrudy
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 123
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 7:54 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Etheraudio @ Hi-Fi Expo Sofia 2014

#2 Мнение от izumrudy »

Kiril Kirilov написа:
28 - 30 ноември 2013
10:00 - 20:00 часа
2014 предполагам =) Ще се видим там.

Аватар
p100ynov
има опит
има опит
Мнения: 111
Регистриран на: Чет Яну 27, 2011 11:14 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Etheraudio @ Hi-Fi Expo Sofia 2014

#3 Мнение от p100ynov »

Ще видим/чуем ли нещо различно от миналата година?
you're nobody without a naim

Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Etheraudio @ Hi-Fi Expo Sofia 2014

#4 Мнение от Kiril Kirilov »

Да, ще има нещо различно :)

Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Etheraudio @ Hi-Fi Expo Sofia 2014

#5 Мнение от Kiril Kirilov »


Vizor
чете и пита
чете и пита
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Дек 19, 2013 6:16 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Etheraudio @ Hi-Fi Expo Sofia 2014

#6 Мнение от Vizor »

Я .. първия коментар.
Това, което слушах днес НЕ МОЖЕ да се сравни с НИЩО до сега, което съм чувал.
Мисля, че имам добър слух все още и това, което усетих днес беше нещо УНИКАЛНО!
Пак казвам.. никога не съм чувал така музиката. Не слушах нотки, шумове, инструменти или каквото и да било, а слушах музиката в пълния и блясък.
Имах честта да чуя един страхотен диск на Yello и с моите приятели едвам се отлепихме. Просто не можахме да се разделим с това усещане.
Не мога да опиша това, което изпитах. БЛАГОДАРЯ ВИ, че имах честта да посетя стая 310 отново. Дано, ДАНО някога мога да си позволя да чуя нещо, което се доближава на 1/10000 от тези чудовища.
За жалост чак в колата ми казаха, че е имало дискове, които да се продават, а аз дори не обърнах внимание :( Надявам се утре все още да ги има и да мина да си взема.

Благодаря!

Аватар
Alexander Gekov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Окт 30, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Etheraudio @ Hi-Fi Expo Sofia 2014

#7 Мнение от Alexander Gekov »

Нямах възможност да следя форума след експото. Днес обаче, след като го направих, останах изненадан от липсата на коментари.

Ще се възползвам от случая обективно да споделя впечатленията си:
Етераудио представи наистина ултимативна система. Давам си много ясно сметка, че тя не е за всеки. Не визирам стойността й, а външните размери.
Помещението беше под всяка критика. Но пък ми направи впечатление, че единствено в тяхната стая имаше някаква акустична обработка. Останалите изложители не бяха предприели никакви мерки в тази насока.
Бях много впечатлен от хорните. Един приятел, който беше чул системата преди мен каза, че "когато застанеш пред нея, имаш усещането, че си в къща на великан". Убедих се в правотата му, след като я чух наживо. Слушах основно в четвъртък и рано в петък- нямаше много хора, кино системите не бяха напомпани докрай и като цяло имах възможност да послушам на спокойствие. Налягането, което системата доставяше дори на ниски нива, на мен лично ми идваше чудовищно на моменти, дори в гипскартонената хотелска стая, която успешно изяждаше голяма част от честотите. Честно казано, дори не смея да си помисля, как биха свирили тези хорни в нормална къща със стени от червени тухли... Адмирации за Аспарух за къртовския труд с който доказа за пореден път, че в държава като нашата, има хора с възможност да предложат продукти от подобно ниво.

Благодарности и на всички останали изложители за това, че ни дадоха възможност да се насладим на представените системи.

Sasho Tashov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 252
Регистриран на: Чет Авг 12, 2004 12:00 am
Местоположение: Кюстендил
Обратна връзка:

Re: Etheraudio @ Hi-Fi Expo Sofia 2014

#8 Мнение от Sasho Tashov »

Да, странно че мнения на колеги липсват. Въпреки всичките си задължения през деня останаха едни 30 минути, които бяха достатъчни да усетя присъствието на голямо количество въздух зад говорителите в новите Кентавър Интуишън. Много бръз, перфектно контролиран звук, който след новата версия на говорителите ще мине в раздел "задължителен". Огромна лавина от звуци като създават усещането, че за всеки звук има създадена аудио система. Само че хомогенността, синхрона и очите те връщат в реалността, че там някъде сред цялата сцена и обем има само два говорителя и 500кг конструкция, които си играят с хормонално/емоционалния ти баланс 8) . Докато слушах чух един от посетителите да споделя следното с негов приятел: "А бе аз се разходих из етажите ама защо излизах от тука...". Рухи, не знам кой беше човека, но мнението ми съвпада изцяло с неговото и се моля да бъдеш жив и здрав дълги години и да ни караш да се гордеем с теб и нещата, които създаваш.
ПОКЛОН!!!
Прикачени файлове
DSC06561.JPG

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта