Лампово радио Telefunken D750WK

Съобщение
Автор
anticop
има опит
има опит
Мнения: 38
Регистриран на: Сря Авг 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Лампово радио Telefunken D750WK

#1 Мнение от anticop »

Здравейте, продавам въпросното радио от заглавието.Като се има предвид че е на много години бих казал че е в перфектно състояние.Предния панел е перфектен визуално, двата странични панела имат драскотини, но не е нищо фрапантно, задния панел също е перфектно запазан, горния панел има 2 следи от чаши, но мисля че ще излязат.Радиото, според думите на баба ми е работило до последно..........което е било преди поне 30 години.Намерих го старателно опаковано в една от стаите.

Не разбирам много, но мисля че говорителя е Field Coil.Всичко от вътре изглежда много запазено, като изключим праха.За съжаление нямам възможност да го тествам дали работи, защото захранващият кабел е в много лошо състояние и трябва да се смени.Радиото ще е в Бургас до 6-7-и, след това в София.Като се прибера в София ще направя снимки и ще ги кача.До тогава пускам примерна снимка със спецификации на модела.

http://www.radiomuseum.org/r/telefunken ... 50_wk.html

Казвам се Иван Германов и телефонния ми номер е 0877 135087, ще очаквам предложения за цена на този номер или на лично събщение.Ако няма интерес и не се продаде до 2 седмици ще го пусна на фиксирана цена в OLX.

Т2. от правилата за пускане на обяви: Задължително е да има обявена цена

П.П.
Не съм пуснал цена, защото в интернет не се продава такова радио-поне не в такова състояние.Слагам цена от 200 лв. за да сме по правилата.
Guns dont kill pople, people kill people

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта