Продавам хорни с VISATON FR13 ПРОДАДЕНИ!!!

Съобщение
Автор
Аватар
Ianaki_ianakiev
чете и пита
чете и пита
Мнения: 137
Регистриран на: Сря Сеп 26, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Продавам хорни с VISATON FR13 ПРОДАДЕНИ!!!

#1 Мнение от Ianaki_ianakiev »

Здравейте. Време е за промяна и поради тази причина продавам малките си хорни . Правени са по небезизвестния проект на г-н Даниел Петров, за което му благодаря искрено:
http://bgaudio.org/forums/viewtopic.php?f=16&t=4699" onclick="window.open(this.href);return false;
За направата им са използвани плоскости OSB 15мм . за сглобката съм използвал Express moment fix и никакви винтове.
Финишът е с плоскости от чист корк с дебелина 4мм и 2 ръце лак. Стъпват на шпайкове. Добре разсвирени са. :D В началото имаше вата в камерата, но после стана излишна. :D Драйвърите са 8ома !
За звученето. Ще опиша какво чувам, като имайте предвид субективизмът ми и липсата на големи знания в областта :oops:
След тях разбрах защо хората се стремят към хорни . Придават живот на музика, което е трудно да се опише. Басът е малко в най-общ план, но ако се намери подходящото им място в стаята излиза и положението става идеално. Съвършени са за акустични изпълнения. Справят се чудесно с Jazz, Melodic metal... Чувал съм, че ако им се пусне чалга или рап се самоунищожавали...
Още малко информация: Височина 66см.; Ширина 19см.; Дължина 33см.; Тегло 11кг./бр. Могат да се чуят на малката ми система: усилвател Marantz PM6010OSE и плеар Marantz CD52MKII. Може да донесете дискове!
Ето снимки:
http://ianaki777.snimka.bg/experiment/h ... 717198.big" onclick="window.open(this.href);return false;

Прослушването задължително ! :D

Цена: 200лв . Намират се в София!

За контакт:
Скайп : Ianaki777
Тел: 0889-256-958
Поща: Ianaki_ianakiev@abv.bg
Лични съобщения
Последно промяна от Ianaki_ianakiev на Чет Юли 07, 2011 1:37 pm, променено общо 1 път.

Аватар
Ianaki_ianakiev
чете и пита
чете и пита
Мнения: 137
Регистриран на: Сря Сеп 26, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Продавам хорни с VISATON FR13

#2 Мнение от Ianaki_ianakiev »

По случай празниците намаление на цената валидно до 31.12.2010г. 150лв.

Весели празници на всички!

Аватар
Ianaki_ianakiev
чете и пита
чете и пита
Мнения: 137
Регистриран на: Сря Сеп 26, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Продавам хорни с VISATON FR13

#3 Мнение от Ianaki_ianakiev »

Отново ги връщам на старата цена: 200лв., но ще има лека отстъпка при взаимна договорка!

Аватар
Ianaki_ianakiev
чете и пита
чете и пита
Мнения: 137
Регистриран на: Сря Сеп 26, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Продавам хорни с VISATON FR13

#4 Мнение от Ianaki_ianakiev »

Цена: 150лв. /с възможен коментар/

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта