продавам чинчове Nakamichi и Goldsnake

Съобщение
Автор
Аватар
iasen4o25
има опит
има опит
Мнения: 58
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

продавам чинчове Nakamichi и Goldsnake

#1 Мнение от iasen4o25 »

продавам чинчове Nakamichi и Goldsnake:

1. Goldsnake

-алуминиев корпус
-позлатени
-за кабел до 7 мм

Изображение


цена 4.50 лв./бр , продават се само комплекти кратни на 4 ( 2 червени и 2 сини ).

2. Nakamichi

-заключващи се ( капачката е с цанга, след като буксата се вкара в женската се завива
докрай и затяга предната част на чинча до такава степен ,че няма вадене)

-изключително плътен контакт
-алуминиев анодиран корпус
-24к позлатени
-за кабел до 10 мм

Изображение


цена 7 лв/бр. продават се само комплекти кратни на 4 ( 2 червени и 2 бели ).


тел 0888 302612 Ясен
София

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: продавам чинчове Nakamichi и Goldsnake

#2 Мнение от Nanko Rusev »

Ясене, кажи че са "Nakamichi" оригиналдъ да не се заблуди някой.

alpinab
чете и пита
чете и пита
Мнения: 38
Регистриран на: Пет Дек 07, 2007 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: продавам чинчове Nakamichi и Goldsnake

#3 Мнение от alpinab »

Nanko Rusev написа:Ясене, кажи че са "Nakamichi" оригиналдъ да не се заблуди някой.

Може ли да уточниш какво имаше на предвид с поста си , защото аз имам интерес за Накамичитата , но с това твое изказване се замислих.

Имаше на предвид , че са наистина оригинални или копие на оригинални?

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: продавам чинчове Nakamichi и Goldsnake

#4 Мнение от Nanko Rusev »

Че Nakamichi никога не са произвеждали чинчове :roll: Не казвам че тези са лоши за парите си, макар че бананите "Nakamichi" според мен не си оправдават цената :D

Аватар
iasen4o25
има опит
има опит
Мнения: 58
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#5 Мнение от iasen4o25 »

Нанко по-важния въпрос , който трябва да си зададеш е има ли значение какво пише на бананките или чинчовете след като качеството и изработката им са отлични особено за цената си, и че са китайски в случая няма никакво значение.
може ли да споделиш с какво не ти харесаха бананите, и да ми посочиш нещо по-добро което се предлага в БГ на по-ниска цена.

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#6 Мнение от Stefan Stefanov »

След като няма значение какво пише и ти не го пиши в заглавието, ок? :-)

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#7 Мнение от Nanko Rusev »

iasen4o25 написа:Нанко по-важния въпрос , който трябва да си зададеш е има ли значение какво пише на бананките или чинчовете след като качеството и изработката им са отлични особено за цената си, и че са китайски в случая няма никакво значение.
може ли да споделиш с какво не ти харесаха бананите, и да ми посочиш нещо по-добро което се предлага в БГ на по-ниска цена.
Няма значение какво пише, но има значение как се представя един продукт, особено като е за продажба. Китаец, на който пише "Nakamichi" трябва да се предлага като "Китаец, на който пише "Nakamichi"", а не като "Nakamichi". И ако още се правиш на ударен, че не разбираш за какво ти говоря - alpina беше готов да си купи от тези чинчове само заради марката.

Бананите не ми хареха спрямо бананите ми за по 10 стотинки :wink: а иначе предполагам при Божо има Neotech за тази цена.

Аватар
iasen4o25
има опит
има опит
Мнения: 58
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#8 Мнение от iasen4o25 »

Значи на бананите и чинчовете пише Накамичи затова ги пускам под такова заглавие, дал съм снимка и описание на продукта, от там нататък всеки сам си преценява дали са Оригинал или "Оригинал" и дали го устройват за тази цена.
И пак не разбрах какво не ти хареса в бананите спрямо тея за 10ст, а при Божо бананите които аз съм виждал започват от цена 6 лв/бр. и според мен не са по-добри от мойте "Накамичита".

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#9 Мнение от Ivan Rachev »

iasen4o25 написа:Значи на бананите и чинчовете пише Накамичи затова ги пускам под такова заглавие, дал съм снимка и описание на продукта, от там нататък всеки сам си преценява дали са Оригинал или "Оригинал" и дали го устройват за тази цена.
..
в описанието освен , че не подчертаваш , че не са оригинални направо го спестяваш :) . После пък при съвсем добронамерена и уместна забележка изасняваща произхода на стоката която предлагаш , играеш неразбрал . Това че имаш 3 звезди те спаси , при всякакъв друг вариант рязко отпадаше от форума без никакви обяснения :wink:
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта