Китове USB DAC с PCM2706(2707)

Публикувай отговор
Съобщение
Автор
Tsv3tAn

#61 Мнение от Tsv3tAn »

Пристигна и моята бройка. :) Е*аси... разликата между DAC-a и Audigy 2-ката ми е от земята до небето! Много доволен! :)

Pavlinius

#62 Мнение от Pavlinius »

Добър ден. Искам да попитам дали този дак вади по-добър звук от Creative Audigy 2 NX ? За повече информация за картата на този линк , като щракнете на Product Information :
http://support.creative.com/kb/ShowArti ... x?sid=2620

А ако искам да включва повече от 2 колони към ДАК-а какво трябва да направя ?

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#64 Мнение от Stefan Stefanov »

За музика стереото си е абсолютно достатъчно!

Аватар
Romeo
чете
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 6:22 pm
Местоположение: Бяла
Обратна връзка:

#65 Мнение от Romeo »

Добър ден/вечер/утро/нощ :)

Може ли и за мен една платка?
Писах на лично, обаче така и не получих отговор.

Поздрави

Аватар
Fenkiller
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 683
Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#66 Мнение от Fenkiller »

And написа:Добър ден/вечер/утро/нощ :)

Може ли и за мен една платка?
Писах на лично, обаче така и не получих отговор.

Поздрави
Привет! Не съм получавал ЛС ,моля опитайте пак ,а ако имате проблем моля използвайте имейла:
d_prodanov@hotmail.com
Поздрави!
Митака.
:wink:
Kill with power! DIY ! DIY ! DIY !

Аватар
dkyuchukov
чете
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#67 Мнение от dkyuchukov »

Днес пристигнаха и моите ДАК-ове - поздравления за проекта - според мен има наистина много добро съотношение цена-качество. Правя съпоставка със саунд карта M-Audio Delta 66 - имам нужда още малко време да послушам за добро сравнение на звука на двете устройства, а в същото време ценовата разлика е доста осезателна (картата ми струваше около 350 лв преди около месец) - всеки сам може да си направи сметка. Успех :)))

Аватар
Romeo
чете
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 6:22 pm
Местоположение: Бяла
Обратна връзка:

#68 Мнение от Romeo »

Здравейте.

И аз днес получих ДАК-чето. Благодаря на Митко за сършена работа, бърза реакция и коректност!
Не съм слушал много още, но определено ми хареса как звучи.

Поздрави

pehatron

#69 Мнение от pehatron »

и аз получих вчера моя и сега го слушам. Работи супер под Leopard. По тих е обаче от вградената звукова карта.

Аватар
Romeo
чете
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 6:22 pm
Местоположение: Бяла
Обратна връзка:

#70 Мнение от Romeo »

Писах вече, че ми хареса как звучи дакчето, обаче сле малко слушане открих, че много голямо ниво на шума(50Hz) :( Не знам на какво дължи, може би за ради дължъна на USB кабел?

Аватар
dkyuchukov
чете
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#71 Мнение от dkyuchukov »

And написа:Писах вече, че ми хареса как звучи дакчето, обаче сле малко слушане открих, че много голямо ниво на шума(50Hz) :( Не знам на какво дължи, може би за ради дължъна на USB кабел?
Аз имах подобен проблем днес докато не смених кабела към усилвателя (бях готов да си обвиня плеъра на PC-то). Сигналът по USB кабела е цифров - ако не си използвал някакъв наистина много дълъг кабел и ако няма прекъсване или лош контакт (от там лошо захранване на чипа от USB-то) не би трябвало проблема да е от него. Опитай с друг интерконект и може да се оправи.

Аватар
Romeo
чете
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 6:22 pm
Местоположение: Бяла
Обратна връзка:

#72 Мнение от Romeo »

dkyuchukov написа: Аз имах подобен проблем днес докато не смених кабела към усилвателя (бях готов да си обвиня плеъра на PC-то). Сигналът по USB кабела е цифров - ако не си използвал някакъв наистина много дълъг кабел и ако няма прекъсване или лош контакт (от там лошо захранване на чипа от USB-то) не би трябвало проблема да е от него. Опитай с друг интерконект и може да се оправи.
USB кабел беше заедно с дака. Смених 2 интерконекта - същата работа :( Според мен не е в него проблем. Щото след като откача инетрконект от страната на дака(не го откачвам от страната на усилвател) - шум спира.

Nikolay_Hristov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 472
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 1:00 am
Местоположение: В.Търново / София
Обратна връзка:

#73 Мнение от Nikolay_Hristov »

Виж да не влизат гадости по заземяването (зануляването) от мрежата.. Принципно масата на компа (и на USB-то) е вързана към заземяването. Аз имах подобни проблеми, докато не се хванах за тръбата от парното :mrgreen:

Аватар
Romeo
чете
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 6:22 pm
Местоположение: Бяла
Обратна връзка:

#74 Мнение от Romeo »

Nikolay_Hristov написа:Виж да не влизат гадости по заземяването (зануляването) от мрежата.. Принципно масата на компа (и на USB-то) е вързана към заземяването. Аз имах подобни проблеми, докато не се хванах за тръбата от парното :mrgreen:
Нямам парно и няма откъде да намеря друга "земя", освен от ВиК, но ще стане грозно :(
Направих удолжител без да връзвам заземяването(зануляването) и захранил компа през него - същата работа :(
Ще продължа да търся...

Nikolay_Hristov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 472
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 1:00 am
Местоположение: В.Търново / София
Обратна връзка:

#75 Мнение от Nikolay_Hristov »

Хмм.. ако няма промяна, може и да не е от това.. :(

Публикувай отговор

Обратно към “ПРОДАЖБИ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта