съраунд колони

Съобщение
Автор
Аватар
ak101
чете
Мнения: 15
Регистриран на: Чет Ное 11, 2004 1:00 am
Обратна връзка:

#17 Мнение от ak101 »

не в размерирте нямам ограничение и да 8 ома знам че по добре свирят а стъпала не искам то ресивъра си държи 2х100в можеби за филтрите ще ми е нужна помощ
едимственото условие е да се
вместя в 550лв за двете че няма да остане за двд :D нещо такова мисля да се
http://www.visaton.de/english/artikel/art_546_6_21.html
или
http://www.visaton.de/english/artikel/art_569_6_21.html
или
http://www.visaton.de/english/artikel/art_580_6_21.html

Bojo
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 992
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 12:00 am
Местоположение: София / Прага
Обратна връзка:

#21 Мнение от Bojo »

Хора всякъкви и вкусове всякъкви. Лично за мен моделите на JAMO "Концерт 8" и "Концерт 11" са най-добрите колони на тази фирма, с добро съотношение цена - качество. Както всички колони и те си имат недостацъци: с определени усилватели не свирят добре, както и при определени музикални стилове. Това което харесвам в тях - добро присъствие (3Д), точност и аналитичност. Подходящи за акустична музика. Красив външен вид и солидна изработка. Това което не харесвам - баса много зависи от разположението на колоните в стаята и понякога не е убедителен - липсва атаката, леко глъхнат високите, леко мътна среда. Не са подходящи за лампови усилватели, както и за усилватели правени само за 8 Омови колони.

Аватар
oceanman
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1267
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#22 Мнение от oceanman »

Пиши ми на лична-имам конкретни предложения...

Аватар
oceanman
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1267
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#23 Мнение от oceanman »

Жокер,вече е в ход реализацията ми на проекта за домашно кино ТЛ...дори и центъра :wink: Ама има по-добри предложения от малките ТЛ...например тези които спомена Дман-а за предни,АРН188,или АРН 150 за задни и за центъра има на Лоджик,но ще трябва да вземе 2...А за суб-не е хубаво да се хаби хубавата вифа...Добрия стар ТВМ АРН 226 ще свърши работа...А ако го направи в ТЛ...е тогава става страшно.Има и друг вариант...Ако не обича да върти волумето на мах-5 широколентови като на Кирил(БГ-20)+ суббас и става страшно...Киното ще му е и в съседната стая :D :wink:

Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Surround TL

#24 Мнение от Kiril Kirilov »

Хей, като стигнете до конкретни скици, да ги публикувате! И ако са ТЛ, в съседния форум :-) Да не ги публикувам аз :twisted:

Аватар
ak101
чете
Мнения: 15
Регистриран на: Чет Ное 11, 2004 1:00 am
Обратна връзка:

#25 Мнение от ak101 »

ми направо да побликува тука скиците oceanman

Zmej

#26 Мнение от Zmej »

ak101 написа:ми направо да побликува тука скиците oceanman


Преди да тръгнеш да правиш нещо, мисля, че е добре да идеш да чуеш нещо подобно (дори да не е същото), защото може да се случи така, че да направиш нещо, а то да е много далеч от това, което си очаквал... Визирам специално широколентовите решения... :roll:

Публикувай отговор

Обратно към “Озвучителни тела Loudspeakers”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта