Подходящ говорител за CAR туба 35литра?

Съобщение
Автор
bezobraznia

странно предложение...

#2 Мнение от bezobraznia »

В магазина Аудиомания в Русе гледах (т.е. може да се предлага на другите места където предлагат Пас) едни ууфърчета на (не бъдете критични) няква китайска марка... сериозно! ...докато пробвах АРН226... за закупуването му някъф фен вика - чуй този жълтия ама струва повече от 35-те лева на АРН-на... (не помня колко но не много повече) ... слушам, чета Made in China и не мога да повярвам ... без филтри този уфър не качи по-нависоко от 200-на херца... а в точно подобна тръба за която говориш се държеше мноого прилично в ниските... Ако си заинтересуван драсни ред ще проверя за името... беше нещо с три букви ... Zek или нещо подобно... жълти уфъри, циганийка, ама ще му свърши работа на твоя фен...

bezobraznia

:)

#4 Мнение от bezobraznia »

Ами днес ще ходя и ще разбера това онова :)
Но за данни не очаквай много - нито съм го купил за да измеря каквото мога нито дават данни (Китайците) :)
Ще ти кажа номиналната мощност , 4ом-а е, 8 инча...
Ще пиша пак

bezobraznia

ето:

#5 Мнение от bezobraznia »

Ходих до магазина и от там научих следното за драйверите:
Първо ZDE се казват, жълти, около 20см. диаметър, като шасито е осмоъгълно, 4ома, 50 вата номинал, цената е 33.80 лева за брой.
Обаче ми казаха, че само тук (т.е. в Русе) ги има тези драйвери ... в което не съм много сигурен... това е.

Teodor Ainadjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 495
Регистриран на: Съб Авг 28, 2004 12:00 am
Местоположение: Студентски Град
Обратна връзка:

#7 Мнение от Teodor Ainadjiev »

Говорителите са ZTE, сайта им е: http://www.ztespeakers.com/ ,
но там не дават никакви по специални данни, освен някакви измислени мощности и чувствителност....
Пък говорителя за който ти говориш трябва да е http://www.ztespeakers.com/products/woofer/DT-30.htm :))
Не съм ги чувал как свирят, някой ако знае да казва :)

AdsBot [Google]

#8 Мнение от AdsBot [Google] »

Àìè àêî ñè õàðåñàø íåùî îò òóê audiomania.911.bg ìîãà äà òè íàìåðÿ âñè÷êè íåîáõîäèìè ïàðàìåòðè çà èç÷èñëÿâàíå.
È èíôîðìàòèâíî äà òè êàæà MAX 10 â 20 ëèòðà ñ ðåôëåêñ îòèâà êúì 30õåðöà. 8 èí÷à ùå ìó å äîñòà ìàëêî çà êîëà . Ïîíå 10 âçåìåòå .

Публикувай отговор

Обратно към “Озвучителни тела Loudspeakers”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта