какъв модел Boschman е този говорител

Съобщение
Автор
edims

какъв модел Boschman е този говорител

#1 Мнение от edims »

преди около два месеца си купих този говорител на Boschman но си изхвърлих кутията и не мога да разбера какъв модел е говорителя, а много ми трябва да знам модела за да си намеря характеристиките за него, ако някой си е купил същия може ли да ми каже какъв е модела, говорителя е 30 сантиметров и на магнита пише 600W

п.с. търсих го в офицялния сайт но не го намерих, там са дадени десетина говорителя

anticop
има опит
има опит
Мнения: 38
Регистриран на: Сря Авг 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от anticop »

Виж тука какъв е.
http://www.amp2000.hit.bg/
Guns dont kill pople, people kill people

edims

#3 Мнение от edims »

ей приятел мерси много :)

edims

#4 Мнение от edims »

а някой знае ли къде мога да му намеря техническите рахактеристики защото не можах да ги намеря из нета, тези коита са дадени в по-горния линк не са ми достатъчни

anticop
има опит
има опит
Мнения: 38
Регистриран на: Сря Авг 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#5 Мнение от anticop »

Еми аз имам параметрите на повечето Бошман-и, обаче нямам скенер или фотоапарат и не мога да ти ги пратя.Кажи какво те интересува и ще ти го постна тука.
Guns dont kill pople, people kill people

edims

#6 Мнение от edims »

и аз се рових по какви ли не сайтове но точно този говорител не успях да намеря, link
трябват ми всички данни които имаш за него, много голяма услуга ще ми направиш

gps

#7 Мнение от gps »

http://bmaudio.com/images/parameter/pdf.html и на arhive models има някои модели които се продават в България

edims

#8 Мнение от edims »

мерси много, мисля че намерих това което ми трябваше, с единствената разлика че този който намерих е модел NEMO12 а моя е NEMO12MIT но не мисля че има голяма разлика, можеш ли само да ми дадеш линк към
arhive models
защото не можах да се ориентирам в сайта как се стига до там за да проверя дали там има същият модел като моя

gps

#9 Мнение от gps »

Като отвориш bmaudio.com кликваш на "support" и вляво ти отваря прозорец там кликваш на "tsparamerers"

Публикувай отговор

Обратно към “Озвучителни тела Loudspeakers”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта